Відбувся другий дитячий християнський табір «Добрий пастир»

DSC_0023З 15 по 20 червня 2015 року, в с. Гребенів на Сколівщині, відбувся другий заїзд християнського табору «Добрий пастир», у якому взяли участь діти парафії Всіх Святих Українського Народу віком 10-12 років.

Духовну опіку над таборовиками здійснював сотрудник згаданої парафії – о. Броніслав Гринишин. Під час зустрічей з дітьми, на проповідях, священик наголошував на постаті митрополита Андрея Шептицького, як доброго пастиря, який указував правильний шлях на Божих основах та вимагав прискіпливої праці у всіх ділянках життя.

«Вірність Богові та народу, Христовий пастир душ – таким був життєвий шлях Митрополита. Андрей Шептицький став добрим пастирем української Церкви, турботливим опікуном священства та вірним сином українського народу. Сьогодні ми хочемо, щоб ви зрозуміли велич особи Митрополита. Вчімося жити тією любов’ю, якою він керувався ціле своє життя», – зазначав о. Броніслав.

Першого дня діти були поділені на три команди: «Вірність», «Єдність», «Довіра», і отримали завдання – брати участь в усіх естафетах та здобувати бали.

Кожний день у житті табору розпочинався зі спільної Божественної Літургії, а відтак учасники табору мали можливість повправлятися у різних гуртках, зокрема – макраме, квілінг, журналістики, плетіння браслетів, виготовлення відкриток та розпис по кераміці акриловими фарбами, а також спробували свої можливості у таких видах спорту, як: футбол і волейбол, відвідали річку та місцевий міні-зоопарк.

Ввечері таборовики мали нагоду складати гімн команди, власні девізи, ставити театральні постановки, переглядати повчальні фільми. Кожен день перебування у таборі закінчувався зустріччю з «Добрим пастирем», який говорив «слово на добраніч» на такі теми: 1. Вірність до голосу Божого у житті Митрополита Андрея Шептицького, 2. Притча про пелікана, а також з дитинства Шептицького про любов до Святого Причасття, 3. Гріх, як вовк, 4. Серце Митрополита – чутливе і велике, яке обіймає усіх, 5. Байка про єдність. Колесо, як приклад єдності.

Проведення таких таборів сприяє вихованню молодого покоління у християнському дусі та морально зцілює кожного для доброго майбутнього Церкви, а також української держави. Подібні табори вже четвертий рік поспіль організовують сестри згромадження Воплоченого Слова, які діють при парафії Всіх Святих Українського Народу в м. Стрий.

Повідомила Роксолана Гринишин

Статистика