Редакцію газети “Експрес” захопили сектанти

Понад три десятки членів незареєстрованої “секти Догнала”  із незрозумілими вимогами захопили декілька приміщень редакції газети “Експрес” і утримували їх впродовж більш як двох годин.  Екзальтовані люди поводили себе вкрай агресивно і неадекватно.  На вимогу охорони звільнити приміщення редакції і розблокувати роботу журналістів не реагували.

 Щоб нейтралізувати конфлікт, журналісти викликали міліцію. Відразу після цього нападники швидко залишили редакцію. Зараз на місці події працюють слідчі міліції. Вони здійснюють документальне оформлення свідчень журналістів, встановлюють за фотографіями учасників захоплення редакції.

 Юристи газети “Експрес” у ці хвилини готують офіційне звернення на адресу міністра внутрішніх справ з вимогою належно відреагувати на безпрецедентний факт втручання у діяльність газети та вжити упереджувальних заходів, що унеможливлять схожі ситуації у майбутньому.

 До речі, залишаючи редакцію, сектанти Догнала погрожували, що у понеділок знову захоплять редакцію — “але вже з підмогою”.

Нагадаємо, що вчора газета “Експрес” опублікувала статтю «Секта, що викрадає дітей». Це – коротке журналістське розслідування про діяльність в Україні секти догналівців.

Джерело:http://catholicnews.org.ua

Статистика