ЗБИРАЄМО КОШТИ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ МАЛЕНЬКОЇ ДІВЧИНКИ

 

У Стрию збирають кошти на лікування маленької дівчинки.

Анна-Марія Хомин (22.10.2014 р.н.) потребує негайної операції на серці! Її погодилась оперувати Бельгійська клініка. Сума необхідних коштів на операцію та реабілітацію 35 000 євро непідйомна для батьків, оскільки в родині троє діток.

Діагноз: Природжена вада серця – пролапс передньої стулки і гіпоплазія задньої стулки мітрального клапана, недостатність мітрального клапана ІІІ ст., агенезія коронарного синуса. Недостатність трикуспідального клапана І ст. ХСН І-ІІ ст.

«Прошу допомоги, бо вірю, що світ не без добрих людей», – написала Світлана Хомин.

За словами родичів дівчинки, 28 червня буде обстеження у Брюсселі. Зараз сім’я намагається зібрати кошти ще й на квитки на літак.

«Ми пройшли всі можливі обстеження в Україні, наші лікарі ніколи не скажуть прямо: ми не беремося за цей випадок, тому що він надскладний для нас. Вони говорять, треба зачекати, поки дитина підросте, але якщо маєте можливість їхати за кордон, то звертайтеся туди. Добре, що нам пощастило вийти на Бельгійську клініку напряму, без посередників, бо це було б ще дорожче. Нам спочатку сказали, що така операція котуватиме 35 тисяч євро, а коли подивилися на результати обстежень, то сказали, що випадок дуже складний і операція коштуватиме від 42 тисяч євро.

Для простих людей – це непідйомна сума», – розповіла сестра мами дівчинки Марта.

РАХУНОК В ПРИВАТ БАНКУ МАМИ (ХОМИН ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА)
4149 4991 0251 5440

тел: 0 (99) 459 69 11
тел: 0 (98) 123 36 28

 

 

Статистика