» Меню

» Церковний календар

» Друзі

Офіційний сайт Української Греко-Католицької Церкви Офіційний сайт Львівської Архиєпархії Стрийська єпархія УГКЦ

» СтатистикаВ загальноосвітніх закладах м. Стрия існує добра традиція розпочинати навчальний рік з молитви та Божого благословення. 1 вересня 2015 року, священики нашої парафії взяли участь у лінійках в 4-х стрийських школах, якими духовно опікуються.
На фото о. Іван Барабаш у ЗСШ №2 м. Стрия.

Категорія: Новини | Автор: admin | 02 Вер 2015

DSC_1829-Large-e1349168597137Сьогодні, 1 вересня 2015 року, виповнюється 25 років з моменту пресвітерського рукоположення митрофорного протоієрея о. Івана Барабаша, пароха парафії Всіх Святих Українського Народу, що у Стрию.

Всесвітліший отче Іване, хай Господь і надалі благословляє Ваше служіння у Його винограднику, а через Вас провадить до спасіння повірених Вам людей!

При цій нагоді вітаємо також і сотрудника нашої парафії о. Михайла Галайця з 35-літтям священства, яке виповнилось на початку серпня.

Категорія: Новини | Автор: admin | 01 Вер 2015

uspinnyaЧасослов так пояснює нинішній великий празник: “Пресвятої Діви Марії і Богородиці празники і величання Церква святкує багато разів у році, бо Вона є найдостойніша такого величання. Завдяки Їй ми повстали з гріховного упадку, через Неї смерть була подолана і людське єство оживотворилося. Вона бо перевищує всяке єство ангельське і чоловіче. Вона є жезл, на якому розпустився цвіт – Христос. Вона перед Різдвом Діва, в Різдві Діва і Мати і після Різдва Діва, бо пророк про Неї сказав: «Ось Дівиця зачала і породить Сина, і дасть Йому ім’я Еммануїл» (Іс. 7, 14).

І хоч у Її пам’ять є багато празників, однак Успення Богородиці переважає усі. У цей бо день усі з упованням можуть сказати: «Блаженна є з усіх родів», – бо ніхто перед смертю не є цілковито блаженний. А якщо Вона за життя вже удостоїлася бути блаженною, то тим більше після успення. Якщо бо і до успення мала ласку у Сина і Бога, то тим більше і після успення, бо преставилася Вона до життя вічного не лишень душею, але, як віруємо, і тілом; Вона бо є Матір’ю життя. Не могло прецінь зіпсуватися тіло Тієї, від якої Слово Боже прийняло тіло. Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 27 Сер 2015

IMG_20150822_094322У п’ятницю, 21 серпня 2015 року, наша парафія приймала прочан, які здійснювали паломництво зі Львова до Гошева.

На парафії Всіх Святих Українського Народу в Стрию, прочани зупинилися на вечерю, нічліг, відтак, наступного дня, взяли участь у Святій Літургії в храмі і після сніданку рушили далі.

У цій прощі, яку організувала провінція Найсвятішого Спасителя в Україні УГКЦ, взяло участь більше 200 молодих осіб. Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 26 Сер 2015

Категорія: Новини | Автор: admin | 24 Сер 2015

День Прапора в м.Стрию: похід від парафії бл. Йосафата Коциловського до храму Всіх Святих Українського Народу. Слава Україні!!!

Категорія: Фотоархів | Автор: admin | 23 Сер 2015

Категорія: Фотоархів | Автор: admin | 20 Сер 2015

Transfiguration“По шістьох днях узяв Ісус Петра, Якова та Йоана, його брата, повів їх окремо на високу гору і переобразився перед ними: обличчя Його засяяло, наче сонце, а одежа побіліла, наче світло. І ось з’явилися їм Мойсей та Ілля і з Ним розмовляли. Озвавсь Петро й каже до Ісуса: «Господи, добре нам тут бути! Як хочеш, розташую тут три намети: один для Тебе, один для Мойсея і один для Іллі». Він говорив іще, аж ось ясна хмара огорнула їх і з хмари стало чути голос: «Це – мій улюблений Син, що я Його вподобав: Його слухайте». Почувши це, учні впали обличчям до землі й злякались вельми. Ісус же підійшов, доторкнувся до них і каже: «Устаньте, не страхайтеся!» Підвівши свої очі, вони не бачили нікого крім самого Ісуса” (Мт. 17, 1-8), – так розповідає Святе Письмо про цей великий празник. Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 18 Сер 2015

11903388_944045648988908_1618155406_n15-16 серпня 2015 року, хор парафії Всіх Святих Українського Народу зі Стрия, здійснив паломництво до святинь м. Кам’янець-Подільський. У кожному храмі співоча молитва хористів викликала захоплення у вірних і випадкових відвідувачів. Також відбулася дуже цікава екскурсія старим містом і славнозвісною  фортецею.

У неділю хор відспівав Святу Літургію в храмі Пресвятої Трійці монастиря отців-василіян (до речі, на спорудження цього храму і наша парафія жертвувала кошти). По завершенні Літургії відбувся концерт духовної музики, присвячений 200-літтю від дня народження о. Михайла Вербицького – видатного музиканта, священика, автора гімну України. Читати далі »

Категорія: Новини, Фотоархів | Автор: admin | 17 Сер 2015

s.pantelejmonСвятий Пантелеймон походив із поганської родини, що проживала в Нікомидії у Малій Азії. За професією був лікарем. До Христової віри його навернув і охрестив св. Єрмолай. Пантелеймон відзначався великим милосердям до вбогих, яких лікував без грошей, часто чудесним способом. Оскаржений своїми колегами-лікарями перед імператором Діоклетіаном у тому, що він проповідує Христову віру, Пантелеймон загинув мученицькою смертю 305 року.

 

 

 

Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 08 Сер 2015


Сторінка 1 з 4112345»...Остання »