» Меню

» Церковний календар

» Друзі

Офіційний сайт Української Греко-Католицької Церкви Офіційний сайт Львівської Архиєпархії Стрийська єпархія УГКЦ

» СтатистикаПригадуємо парафіянам і прихожанам нашого храму, що 25 листопада, у празник святого священномученика Йосафата, зранку буде служитися дві Святі Літургії – о 8:00 год. і о 10:30 год. 

Ввечері розпорядок богослужінь незмінний – о 17:00 год. Свята Літургія і Молебень до св. Йосафата.

Категорія: Новини | Автор: admin | 24 Лис 2015

DSC_0727У неділю, 22 листопада 2015 року, в нашому храмі відбувся благодійний концерт для допомоги важкопораненим бійцям, які повернулися зі Сходу України.

Захід був організований волонтерською групою «Дрогобич-Захід», до якої входять композиторка, співачка і викладач Дрогобицького педуніверситету Ліля Кобільник, педагог Світлана Фаринович, менеджер ансамблю «Верховина» Ореста Ткачук, науковець-історик Марія Головкевич, яка є керівником згаданої групи. Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 22 Лис 2015

d950823411«Єдиний гріх, який переказується з покоління в покоління, — це гріх первородний», а він усувається святим Хрещенням, каже теологічний висновок, представлений Комісією віровчення Конференції польського єпископату.

У документі також підкреслюється, що «Церква від самого початку навчає, що первородний гріх завжди є чимось особистим і вимагає рішення волі. Подібно і з карою за гріх. Кожен особисто несе покарання за власний гріх. Про це чітко пише св. Павло в Посланні до Римлян, що «кожен з нас сам за себе дасть відповідь Богові» (Рим14, 12). Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 22 Лис 2015

IMG_90769 листопада 2015 року, в приміщенні Будинку Духовної Просвіти на парафії Всіх Святих українського народу в м. Стрию, в рамках Інституту постійної формації духовенства Стрийської єпархії, проведено пособорову конференцію і курс з формування парафіяльних пасторальних планів, відповідно до рішень Синоду Єпископів та резолюцій VI сесії Патріаршого Собору, які відбулися у серпні-вересні цього року.

Зустріч, у якій взяли участь понад 50 священнослужителів, які душпастирюють на парафіях Стрийського району, очолив Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський. Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 12 Лис 2015

6У неділю, 8 листопада 2015 року, Божественну Літургію о 8:00 год. і о 10:30 год. очолив о. Броніслав Гринишин, який протягом трьох з половиною років служив сотрудником у нашій парафії.

Наприкінці богослужінь священик подякував присутнім вірним за роки спільної молитви, запевнивши, що завжди буде пам′ятати парафію і парафіян Всіх Святих Українського Народу, оскільки тут почалось його священиче служіння. А на молитовну згадку про ці роки отримав у подарунок частичку мощей блаженного Йосафата Коциловського.

Надалі о. Броніслав служитиме сотрудником у парафії Благовіщення пресвятої Богородиці в м. Городку Львівської обл. Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 09 Лис 2015

original-590918881Нещодавно у Луцьку відбулась зустріч з священиком-екзорцистом о. Леонідом Григоренком, який є монахом-редемптористом УГКЦ. Принагідно отець Леонід погодився дати інтерв’ю.

– Розкажіть, будь ласка, що таке екзорцизм і які обов’язки це звання покладає на Вас?

– Це одне із звичайних служінь потребуючим людям, яке повинен звершувати кожен священик у Христовій Церкві, виконуючи заповідь Христа: «ідіть навчайте», «ідіть оздоровляйте», «ідіть виганяйте бісів». Екзорцизм в перекладі з латині означає «звільняти». Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 06 Лис 2015

Sv.YosafatKuntsevychЩодня, протягом місяця листопада, після вечірньої Святої Літургії у храмі Всіх святих українського народу, що у Стрию, служиться Молебень до священномученика Йосафата.

Пам’ять священномученика Йосафата Кунцевича Українська греко-католицька Церква відзначає 25 листопада.

Святий Йосафат Кунцевич народився у Володимирі-Волинському 1580 року. Під час хрещення отримав ім’я Іван. У 1604 році він вступив до василіянського Святотроїцького монастиря у Вільно і отримав чернече ім’я Йосафат. Наприкінці 1608 року його було висвячено на священика. У 1617 році став єпископом Полоцьким, а через рік – архиєпископом.

Після Берестейської унії 1596 року багато вельмож і духовенства противилися її рішенням. Йосафат мав противників, які налаштовували людей проти нього і об’єднаної Церкви, яка завдяки його діяльності зростала. У 1623 році Йосафат поїхав до Вітебська, де його жорстоко вбили, а тіло, з прив’язаним до нього каменем, кинули у ріку Двіну. Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 04 Лис 2015

Категорія: Сестри Воплоченого Слова, Фотоархів | Автор: admin | 01 Лис 2015

Категорія: Новини | Автор: admin | 01 Лис 2015

image_429 жовтня 2015 року, в каплиці святого апостола і євангелиста Луки, яка знаходиться у Центральній міській лікарні Стрия, служилася урочиста Свята Літургія з нагоди річниці від її відкриття.

Богослуження очолив о. Мирон Гринишин, протопресвітер деканату м. Стрия, йому співслужили о. Іван Барабаш, парох парафії Всіх Святих Українського Народу, що у Стрию, і капелан міської лікарні, та сотрудник парафії – о. Іван Купранець.

У Літургії взяли участь пацієнти лікарні та медперсонал, разом з головним лікарем.

Зазначимо, що у згаданій каплиці щодня служиться Свята Літургія: в будні о 16:00 год., в неділю – о 8:00 год., у свята розпорядок повідомляється окремо. Пацієнти лікарні також мають можливість користати зі Святих Тайн Сповіді й Оливопомазання. Читати далі »

Категорія: Новини | Автор: admin | 01 Лис 2015


Сторінка 1 з 4312345»...Остання »