Діти спільноти Місійного Дитинства нашої парафії молилися за своїх ровесників з Таджикистану

26 лютого 2012 року відбулася піша проща дітей Місійного Дитинства нашої парафії до чудотворної ікони Ліської Божої Матері, яка знаходиться у Катедральному храмі Успення Пресвятої Богородиці м. Стрий, що є одним із відпустових місць Стрийської єпархії УГКЦ.Проща проходила під гаслом «Молитва за дітей Таджикистану: Пресвятая Богородице, спаси нас!». Тематика прощі була обрана з огляду на законопроект, який підписав минулого року президент Таджикистану Емомалі Рахманом. Відповідно до цього документу, неповнолітнім особам забороняється відвідувати місця служіння релігійних культів. Закон поширюється також і на католиків, що знаходяться на території цієї країни.

Вболіваючи за своїх ровесників, 15 дітей, які беруть участь у Місійному Дитинстві, віком від 7 до 12 років, у супроводі батьків, духовенства та сестри Марії Євхаристії із згромадження Воплоченого Слова, яка була ініціатором цього заходу, здійснили спільне паломництво від нашого храму до чудотворної ікони Ліської Матері Божої, що знаходиться у Катедральному храмі Успення Пресвятої Богородиці, молячись за дітей Таджикистану та поширення Христової віри на теренах даної держави.

По приході у храм, діти принесли у подарунок Марії кошик із цілим оберемком паперових квітів, які вони власноруч щотижня виготовляли на зустрічах впродовж 4-х місяців. Окрім того, молоді Христові апостоли прийняли рішення, що в перший тиждень Великого посту відмовлятимуться від солодощів заради своїх братів та сестер з Таджикистану.

Кульмінацією прощі стала Божественна Літургія, яку очолив о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії УГКЦ.

Важливо зазначити, що сестра Євхаристія із монашого згромадження Воплоченого Слова, особисто побувала на місіях у Таджикистані, зокрема у столиці цієї країни Душанбе, де діє невеличка католицька парафія, яка налічує близько 30 дітей.

Цим заходом сестри Воплоченого Слова м. Стрий хотіли, найперше, допомогти християнам, які на сьогоднішній день переживають утиски та переслідування за сповідування своєї віри, а також посприяти формуванню у дітей почуття солідарності та відповідальності за усіх християн цілого світу.

За матеріалами прес відділу Стрийської Єпархії

 

Статистика